KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 17309125
nr 1730 9125
Arvid Hjortzberg
(1825-1908), Sverige
Akvareller, 3 st, Signerad, akvarell, yttermått inklusive ram: 30x24 cm
Arvid Hjortzberg, svensk bildkonstnär och ingenjör född 1825, död 1908.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 13 oktober 2025
kl 19:23:36
1.100 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
Arvid Hjortzberg
Läs mer om Arvid Hjortzberg